konsultantka podróży
Projektantka podróży

Co oferuję

Projektantka podróży to Twoja konsultantka do spraw podróżniczych 😉 Choć nie jestem biurem podróży, zadbam by Twoje wakacje były w pełni udane! Nie znajdziecie tutaj gotowych ofert – moje propozycje oparte są na długich godzinach spędzonych w otchłani internetu, tak aby podróż była jak najbardziej dopasowana do Ciebie. Gwarantuję więc 100 % obiektywności. Indywidualny plan podróży to Twój spersonalizowany przewodnik, który gwarantuje najlepsze podróżnicze doświadczenia. To komfort dobrze zorganizowanej wycieczki bez pośpiechu i przymusu jaki towarzyszy podróży z grupą.

1. Zaproponuję opcje lotów/ innych środków transportu

Pomogę Ci znaleźć najlepsze opcje podróży do Twojej wymarzonej destynacji. Choć w dzisiejszych czasach wyszukiwarki lotów są ogólnodostępne, wybór linii lotniczej i przede wszystkim odpowiedniej taryfy może przyprawić o ból głowy. Tanie linie tylko czekają, żeby wyskoczyć nam z jakimś haczykiem. W związku z tym czasami sumując wszystkie dodatkowe opłaty wychodzi taniej zainwestować w lepszego przewoźnika bądź zmienić lotnisko docelowe. Wszystkie te kruczki znają jednak tylko najbardziej wprawni podróżnicy, jak projektantka podróży.

2. Wyszukam fajny nocleg

Tak jak przy lotach – internet oferuje nam wiele wyszukiwarek noclegu, ale znów dostajemy setki opcji do wyboru. W związku z tym pojawiają się pytania: Czy nasz nocleg mieści się w dobrej dzielnicy? Czy ktoś będzie na na mnie czekał kiedy przyjadę późnym wieczorem? Czy śniadanie jest wliczone w cenę? Z planem podróży nie musisz się o nic martwić – dla Ciebie oceniam dokładnie w jakiej okolicy znajduje się nocleg, sprawdzam opinie, żeby zminimalizować nieprzyjemne niespodzianki na miejscu (od głośnego otoczenia po pluskwy). Żebyś mógł spać spokojnie 😉

3. Dam cenne wskazówki

Będę do Twojej dyspozycji, żeby doradzić Wam w sprawach wizowych, szczepień, ubezpieczenia, wypłacania pieniędzy w podróży i innych. Podczas rocznej podróży zebrałam mnóstwo tricków, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze i po prostu ułatwiają podróżowanie. Teraz chcę się nimi z Tobą podzielić!

4. Doradzę jak poruszać się na miejscu

Dzięki mnie zaoszczędzisz czas na szukanie dogodnych opcji poruszania się po danym mieście. Podpowiem także jak najwygodniej podróżować po kraju lub jak najtaniej dojechać z lotniska. Z pewnością dzięki temu zaoszczędzisz godziny spędzone w internecie na szukaniu logistycznych informacji i będziecie się czuli zdecydowanie mniej zdezorientowani na miejscu. Lecisz do Meksyku i czujesz barierę językową? Ja zaplanuję Ci wszystko w dogodny i łatwy sposób. Mając wszystkie bilety i opcje wypisane czarno na białym z pewnością ryzyko stresowych sytuacji ograniczasz do minimum.

5.  Polecę ciekawe miejsca do odwiedzenia / aktywności

W przypadku gdy organizujemy sami swoją podróż, spędzamy dni, nieraz tygodnie na znalezieniu lotów i noclegu, następnie czekają nas dłuuuugie godziny w internecie w poszukiwaniu atrakcji na miejscu. Mam dobrą wiadomość – możesz zlecić to swojej projektantce podróży 🙂 Z Twoim planem podróży na pewno nie będziesz się nudzić! Rodzinna podróż a może wakacje we dwoje? Ładowanie baterii a może przygoda? Plaże, sporty wodne, a może wystawy sztuki i lokalne markeciki? Relaks w spa czy może nocne życie? Niewątpliwie opcji jest cała masa! Powiedz co lubisz, ja zajmę się resztą.  

6.  Podpowiem gdzie zjeść, gdzie szukać lokalnych wydarzeń itp.

Jak już wiesz, każdy plan opracowywany jest indywidualnie. Dlatego w każdym planie możesz się spodziewać propozycji miejsc, gdzie można skosztować lokalnej kuchni, informacji o bieżących wydarzeniach w danym miejscu i innych przydatnych wskazówek.

Nie czekaj, zgłoś się do mnie! Twoja idealna podróż jest na wyciągnięcie ręki! 😉 https://projektantkapodrozy.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top