konsultantka podróży
Projektantka podróży

Dlaczego warto skorzystać z pomocy projektantki podróży?

1. Oszczędność czasu

Z doświadczenia wiem, że organizacja podróży na własną rękę bywa bardzo czasochłonna, zwłaszcza jeśli nie do końca wiemy gdzie szukać. Nieraz mijają tygodnie zanim zarezerwujemy loty czy nocleg, jeszcze dłużej trwa zorganizowanie aktywności i atrakcji podczas podróży. Dlaczego więc nie zlecić tego projektantce podróży? Niewątpliwie lepiej przeznaczyć ten czas np. na kupno szałowych okularów przeciwsłonecznych czy kremu z filtrem 😉

2. Oszczędność pieniędzy

Rok w podróży zdecydowanie uczy szukania oszczędności. Podobnie jak rezerwowanie podróży służbowych. Niewątpliwie nikt tak nie patrzy na koszty jak biznesmeni 😉 Zleć zorganizowanie swoich wakacji projektantce podróży. Nie przepłacaj.

3. Porady od doświadczonej podróżniczki

Jak unikać tłumów? Jak poruszać się lokalnym (tanim) transportem? Gdzie najtaniej wypłacać pieniądze? Jakie aplikacje pomogą nam w podróży? Na te i wiele innych pytań chętnie odpowie Twoja konsultantka.

4. Minimalizacja stresu

Z pewnością nieznane budzi w nas lęk, często z tego powodu wybieramy wycieczkę all-inclusive lub w ogóle rezygnujemy z podróży. Z planem podróży zminimalizujesz stres, ponieważ będziesz miał ze sobą wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

One thought on “Dlaczego warto skorzystać z pomocy projektantki podróży?

  1. Polecam serdecznie!
    Marta zorganizowała nam dwutygodniową wycieczkę do Argentyny – mojego podróżniczego marzenia. Wszystko mieliśmy zarezerwowane począwszy od dogodnych dla nas lotów, hoteli, poprzez samochód w Patagonii, a kończywszy na bardzo klimatycznych restauracjach, gdzie zjedliśmy prawdziwie argentyńskie steki. Loty wewnątrz Argentyny były bardzo wygodne – widzieliśmy wodospady Iguazu, patagońskie lodowce, a na koniec wypoczęliśmy tydzień w boskim Buenos Aires. Wszystko wyszukane z drobiazgową dokładnością. Marta opowiadała o przeróżnych komentarzach danych obiektów i atrakcji – widać, że bardzo się przygotowała.
    Marta dobrała rodzaj aktywności fizycznej bardzo indywidualnie i (mimo naszych lat) zaliczyliśmy nawet całodniowy trekking w Patagonii – przyznam szczerze, że po operacjach obu kolan i wieku 60+ nie sądziłam, że to możliwe, a jednak wspomnienia pozostaną na zawsze. Dostaliśmy również dużo ciekawych wskazówek jak można zaoszczędzić w danym miejscu bądź jak zobaczyć niektóre atrakcje bez dzikich tłumów. Jak kończyliśmy zwiedzać najsławniejszy lodowiec Argentyny to zaczęły podjeżdżać dziesiątki autokarów z Azjatami – było warto posłuchać się rad naszej doradczyni i wstać wcześnie rano.
    Z całym sercem polecam projektantkę podróży – Martę Ścisłą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top