Konsultantka podróżnicza
Projektantka podróży

Moja misja

Tak często słyszę:

„ W sumie pojechałbym gdzieś, ale nie wiem jak się za to zabrać”
„Chciałbym pojechać na wakacje, ale nie lubię jeździć ze sztywnym harmonogramem zorganizowanej wycieczki”
„Nie znam języka”
„Nie chcę jechać z biurem podróży”
„Boję się, że w obcym kraju pogubię się z transportem”

Moje doradztwo podróżnicze skierowane jest zarówno do osób które szukają niestandardowych wrażeń w podróży, chcą podróżować inaczej jak i do początkujących podróżników, których być może coś powstrzymuje przed podróżowaniem. Serducho mi się ogromnie raduje za każdym razem kiedy słyszę, że zainspirowałam kogoś do podróżowania. Znam wielu ludzi, którzy przez wiele lat nigdzie nie podróżowali, ale już po pierwszej “dalekiej” rozmyślają gdzie by tu znów pojechać! Mam nadzieję, że i Wy złapiecie podróżniczego bakcyla!

Każdy z nas jest inny, podróżujemy więc inaczej. Podczas gdy jedni wolą od świtu do nocy biegać po muzeach, drudzy będą leniwie spacerować od kafejki do kafejki. Jedni wolą aktywnie zwiedzać okolicę na rowerze, drudzy będą woleli zaszyć się z książką pod palmą i kosztować lokalnej kuchni.

Moją misją jest pomóc Ci zorganizować podróż szytą na Twoją miarę.

Zdarza się, że wracamy nie do końca zadowoleni ze zorganizowanych wakacji z grupą. Sztywno określony plan, niewiele czasu wolnego, pośpiech. Jednak musimy przyznać, że miło jest mieć zorganizowane loty, nocleg, atrakcje, aktywności, ciekawe miejsca do zobaczenia. 

Dlatego jeśli powierzycie zorganizowanie swojego wyjazdu projektantce podróży, będziecie mogli w pełni cieszyć się wakacjami w Twoim stylu. Więcej informacji w zakładce “Co oferuję” 🙂

Back To Top